Reklama
Reklama

Dino - gazetki promocyjne Pakość(kujawsko-pomorskie pow. inowrocławski)

Ocena sieci
O sieci Dino

Sieć marketów Dino to polska, rodzinna sieć handlowa założona w roku 1997. Możemy się na nią natknąć niemal w każdym polskim mieście, bez względu na jego wielkość, co sprawia, że liczba placówek znajdujących się na terenie naszego kraju zbliża się już do tysiąca. Plany zarządu sieci są zresztą znacznie bardziej ambitne, możemy więc oczekiwać, że w przyszłości liczba ta jeszcze wzrośnie. Plusem Dino jest atrakcyjny asortyment, nie bez znaczenia jest jednak również dobra i szybka obsługa gwarantowana przez osoby zatrudnione w sklepie. Sprawdzona sieć dostawców i producentów sprawia, że na półkach możemy liczyć jedynie na produkty najlepszej jakości. To jedna z tych sieci, w których ma się ochoty na duże zakupy.

W marketach Dino dominują produkty spożywcze, nie są one jednak jedynymi, na jakie możemy liczyć. Dużą popularnością cieszą się także te z nich, które są związane z szeroko rozumianą chemią gospodarczą. Zdecydowana większość rozwiązań, jakie można spotkać na sklepowych półkach, stanowi zresztą część oferty krajowych dostawców, co jest gwarancją najwyższej jakości. Osoby odwiedzające sklep mogą też liczyć na świeżo pachnące pieczywo, a także pochodzące z własnej produkcji mięso i wędliny.

Gazetka promocyjna Dino – zawsze aktualna oferta

Wiele osób lubi rozeznać się w zakupach jeszcze przed wybraniem się do sklepu, aby wiedzieć, co naprawdę warto kupić. Nic więc dziwnego, że gazetka Dino jest dla takich osób wyjątkowo interesującą lekturą. Można za jej pośrednictwem poznać najnowsze promocje na produkty spożywcze, trudno także o miejsce lepsze do zorientowania się w nowościach, które właśnie zadebiutowały jako część sklepowego asortymentu. W gazetce promocyjnej zawsze można tez sprawdzić, jak wyglądają obniżki cen. Jeśli więc mamy ochotę na lody albo na napój wprost z lodówki, w gazetce promocyjnej zyskamy informację na temat tego, gdzie kupić tego rodzaju rozwiązanie. Wszystkie ciekawe produkty są przy tym sprzedawane w niskich cenach i od przynajmniej kilku producentów, co daje nam pewność, że mamy do czynienia z rzeczywistym dużym wyborem. Trudno o lepszy przewodnik po codziennych zakupach niż gazetka promocyjna Dino. Trudno też o lepszy sposób na zapoznanie się z atrakcyjną ofertą w przystępnych cenach. Uważna lektura pozwala na uzyskanie wiarygodnej odpowiedzi na pytanie o to, jak dobra jest dla nas konkretna oferta i jak bardzo może być ona korzystna dla domowego budżetu.

Najbliższe sklepy sieci Dino
Sklepy sieci Dino w innych miastach
Reklama
Opinie o sieci Dino
Avatar autora
  • ...
  • 22/04/2018
Dino Bielawy , 19 kwietnia 2018....Z tymi cenami to tak różnie... Lawenda w doniczce 12 cm - 11.99 zł ? cena z sufitu !
Avatar autora
  • ...
  • 06/06/2017
Witam- Dino Czastary, notorycznie budzą mnie nocne dostawy towaru, czy nie można ciszej?
Avatar autora
  • ...
  • 01/06/2017
dino Bledzew obsługa na poziomie przedszkola nie ma" dzień dobry "i tym podobne u nie których osób kierownik sklepu oraz zastępca na czele !owoce i warzywa zgniłe i śmierdzące postaram się zrobić zdjęcia w najbliższym czasie !daty w chłodniach często po terminie totalna porażka !
Avatar autora
  • ...
  • 24/04/2017
DINO NADARZYN ....... PORAŻKA OBSŁUGA TRAGICZNA PANIE CHODZĄ JAK ŚWIETE KROWY Z WIELKA ŁASKA OBSŁUGUJA KLIENTA. A PANIE SIE ZMIENIAJA JAK REKAWICZKI BAŁAGAN NA PÓŁKACH JAKIES PALETY POROZSTAWIANE PRZY REGAŁACH A NA NICH BAŁAGAN DO NIEKTORYCH PRODUKTOW NIE MOZNA SIE DOSTAC OGOLNY BAŁAGAN NA SKLEPIE CENY NIE ADEKWATNE DO CEN NA KASIE A PIECZYWO PORAZKA KOLEJNA KIEDY NIE POJDZIESZ TO RAPTEM DWA CHLEBY NA PÓŁCE.....PROSZE ZROBCIE COS Z TYM SKLEPEM BO JEST NAPRAWDE FAJNY SKLEP TYLKO ZAŁOGA NIE TA JAK BEDZIE USMIECHNIETA ZAŁOGA TO I ZAKUPY SIE LEPIEJ ROBI I CHETNIEJ SIE TAM PRZYCHODZI......
Avatar autora
  • ...
  • 21/03/2017
Market Dino w Szczecinku to najgorszy market w jakimkolwiek byłam w życiu. Od pierwszego dnia moja euforia promocji spadła do minimum kiedy kupionymi tam szklankami wszyscy moi goście na grillu pocięli sobie wargi !!! Pomyślałam, że jednak promocje nie zawsze są dobre. Kolejne zakupy to produkty po terminie, następne to produkty w terminie, a jednak prawdopodobnie źle przetrzymywane i były śmierdzące, stęchłe lub spleśniałe. Kupując produkty w promocji okazywało się, że promocje na półkach nie zostały zmienione od DWÓCH TYGODNI !!! Podchodząc z zakupami do kasy znając ceny produktów co najmniej jeden produkt się nie zgadza z ceną. Wchodząc do sklepu kiedy mówię Dzień dobry bardzo sporadycznie zdarza się, że ktoś mi odpowie z wyjątkiem jednej dziewczyny w krótkich ciemnych włosach (nie znam imienia, ale bardzo sympatyczna). Moje dwa psy i kot wylądowały u weterynarza z powodu zatrucia karmą z puszki dla psa Pretender (kotka zdążyła złapać dwa kawałki). Koszt leczenia 120zł. Na uwagę do pracownika Dino na temat tej karmy pani stwierdziła, że najwidoczniej to tylko nasze zwierzaki tak zareagowały na karmę, ponieważ nie miała innych skarg. Z tego co zauważyłam to mało kto tą karmę kupuje. Chodzę do tego marketu, bo jest najbliżej domu, ale jednak zrezygnuję z tych wizyt, bo więcej mam z tego szkód jak korzyści. Na 10 wizyt jestem nie zadowolona 9 razy.
Reklama
Reklama